Privat Ave

Mobilný dom pri Liptovskej Mare

Ubytovanie

Mobilný dom

Mobilný dom je vhodný pre rodinu s deťmi, alebo i pár, hľadajúci súkromie. Sú tu 2 dvojlôžkové spálne, obývačka s jedálenským kútom, kuchyňa a kúpeľňa. Vašu dovolenku si môžete užiť na priedomí mobilného domu, v záhrade, grilovaní, alebo na brehu Liptovskej Mary, ktorá bude od Vás kúsok.

4+2 Lôžka

Parkovanie vo dvore

Rodiny s deťmi

Wi-Fi

Wi-Fi

Chladnička

Kuchyňa so sporákom

Rýchlovarná kanvica

Sprcha

Gril s prístreškom

Sedenie na terase

Relax v záhrade

Ruth Lage
Ruth Lage
12/08/2022
Genial! Estuvimos muy a gusto. Nos permitieron hacer el check in antes de la hora estipulada de forma gratuita. Para facilitar la comunicación el hijo de la propietaria que tiene un nivel de inglés muy bueno vino a ayudarnos con el check in y darnos recomendaciones sobre el lugar. La habitación es muy cómoda y funcional. Pudimos cocinar muy bien. Tienes a tu disposición el jardín. Hay un columpio de madera grande, mesas y barbacoa. En la casa también viven 2 gatitos y un perro. Son muy cariñosos. El perro si no está con sus dueños está en su caseta. Está muy cerca del lago. En el pueblo hay un súper Coop a poca distancia andando. Nosotros fuimos a comprar al centro comercial que está a poca distancia en coche. Allí hay un Tesco muy grande. Sin duda un lugar para quedarse.
Anna Ratka
Anna Ratka
27/07/2022
Super miejsce na odpoczynek. Dobra lokalizacja, czysto, cicho, miła właścicielka.
Kamil Stasik
Kamil Stasik
30/07/2020
Świetne miejsce! Czysto, schludnie, wszytko jest na miejscu, bardzo dobra lokalizacja, właścicielka bardzo miła 🙂 serdecznie polecam!
luko538
luko538
19/07/2020
Za nás (mladý pár) úplná spokojnosť. Pobyt sme absolvovali v prvej polovici júla na 5 dní (málo). Čiže poloha privatu je super. Nikde to nie je ďaleko či už je to Orava, kúpele Lúčky, vysoké nízke Tatry, aquaparky, jaskyňa. Ubytovanie pekné, čisté, majiteľka milá. Pekný dvor s hojdačkou a grilom dotvára dovolenkovú pohodu. Určite sa vrátime.
STEFAN SASAK
STEFAN SASAK
17/07/2020
Kludne tiche miesto cistota poriadok velmi mila a prijemna domaca odporucam Nedaleko plaz Liptovska Mara
Peter Smarzik
Peter Smarzik
20/06/2020
Pekne, čisté, útulné, milí maitelia🙂
Matej Vidlička
Matej Vidlička
21/01/2020
Skvelé miesto
Karol civomitra
Karol civomitra
13/12/2019
Klud
Ubytovanie

Izby na súkromí so záhradou

Dve izby 2+1 s výhľadom do záhrady. Wi-Fi, TV, Parkovanie Záhrada na relax, grilovanie či hry

Región

Liptov

Objavte krásy liptova a načerpajte novú silu.

Návrat hore